Thu. Jun 27th, 2019
120 views

ରାଜନୀତିକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ଦୌଡରାଣୀ

ସେୟାର କରନ୍ତୁ:-

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଖେଳରୁ ଅବସର ପରେ ରାଜନୀତି ମଇଦାନରେ ପାଦ ରଖିବେ ଦୂତି ଚାନ୍ଦ । ରାଜନୀତି ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ରହିଛି, ସମୟ ଆସିଲେ ରାଜନୀତି ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କ ସେବା କରିବେ ବୋଲି ଚାନ୍ଦ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ନିଜକୁ ସମଲିଙ୍ଗୀ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରି ଚର୍ଚ୍ଚା ଓ ବିବାଦ ଘେରକୁ ଆସିଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟବାଦୀ ଦୂତି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସଂଗ୍ରାମରେ ବିତିଛି । ଖେଳ ହେଉ କି ବ୍ୟକ୍ତିତ ଜୀବନ, ଏହି ସଂଗ୍ରାମ ସମୟରେ ବହୁ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ପାଖରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଛନ୍ତି ଓ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ରାଜନୀତିରେ ପାଦ ରଖିଲେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ। କେଉଁ ଦଳରୁ ସେ ରାଜନୀତି କରିବେ ତାହା ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରି ନାହାନ୍ତି। ରାଜନୈତିକ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କଲାବେଳକୁ ଯେଉଁ ଦଳ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଠି୍‌କ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖିବେ ସେହି ଦଳରେ ସାମିଲ ହେବେ ବୋଲି ଦୂତି କହିଛନ୍ତି ।

ସେୟାର କରନ୍ତୁ:-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *